Home Norge
  Løsninger
Produkter
Support - Service
Om oss
Nyheter
Marked
Kontakt   Norge
 
Om oss  
 
Kontakt oss
 
 
Om Leica Geosystems AS
 

Leica Geosystems AS

Kontaktinformasjon
Besøksadresse:
Sven Oftedals vei 10
0950 Oslo
 
Sentralbord:   +47 22 82 12 00
Support:   +47 991 01 234
E-post:   post@leica-geosystems.com
E-post support:   support.norway@leica-geosystems.com
Internet:   http://www.leica-geosystems.no/


Salg

Vegard Solli Salgssjef Norge
M: 924 67 300
vegard.solli@leica-geosystems.com
Ingar Os Avdeling Vest (Bergen)
M: 926 29 136
ingar.os@leica-geosystems.com
Roger Hillesund Avdeling Sør (Kristiansand)
M: 909 66 406
roger.hillesund@leica-geosystems.com
Kenneth Kongerud Avdeling Øst (Oslo)
M: 900 62 270
kenneth.kongerud@leica-geosystems.com
Thomas Kjetland Avdeling Midt (Trondheim)
M: 959 41 191
thomas.kjetland@leica-geosystems.com
Jan Eirk Veseth Avdeling Vest (Bergen)
M: 970 46 446
jan.veseth@leica-geosystems.com
Petter Skaare Avdeling Øst (Oslo)
M: 907 10 848
petter.skaare@leica-geosystems.com
Geir Hjertø Avdeling Midt (Trondheim)
M: 906 36 169
geir.hjerto@leica-geosystems.com
 Sverre Svensson (Selger Tools)
M: 90 96 10 68
sverre.svensson@leica-geosystems.com
Thomas Isdahl (Disto - Bygg og Interiør)
M: 416 26 957
thomas.isdahl@leica-geosystems.com
 
 Key Accout Management/forhandlere    
Morten Wernberg
Key Account Management
M: 948 33 739
morten.wernberg@leica-geosystems.com
Zoltan Antaloczy 
Key Account Manager
M: 970 32 791
zoltan.antaloczy@leica-geosystems.com
 Christian Bøttger (Forhandleransvarlig maskinkontroll)
M: 906 96 583
christian.boettger@leica-geosystems.com


Support og ettermarked Alle henvendelser:
+47 991 01 234
Runar Yri (Leder ettermarked og tjenester)
M: 941 75 330
runar.yri@leica-geosystems.com


Marked Torill Berg
torill.berg@leica-geosystems.com


Ordre og administrasjon Alle henvendelser:
+47 22 82 12 00 ordre: ordre@leica-geosystems.com
Andreas Drøsdal (Leder Operations)
Tlf: 901 96 799
andreas.drosdal@leica-geosystems.com
Anne Lise Dalbak (Leder Customer Care) 
annelise.dalbak@leica-geosystems.com
CCP (Customer Care Packages)
Maria Staalnacke
maria.staalnacke@leica-geosystems.com


Adresser
Avdeling Vest (Bergen)
Edvard Griegs vei 3
5059 BERGEN
Avdeling Midt (Trondheim)
Ingvald Ystgårds vei 1
7047 TRONDHEIM
Hovedkontor
Avdeling Øst (Oslo)
Sven Oftedals vei 10
0950 OSLO
T: +47 22 82 12 00
F: 22 88 60 81



Med postpakken Bedrift eller Ekspress over natt eller annen transportør (Schenker o.l.) brukes følgende adresse (1-3 dager):
Leica Geosystems AS
Sven Oftedals Vei 10
0950 Oslo

Med andre pakketyper (f.eks Klimnøytral Servicepakke/Norgespakke/egenemballert) gjennom Posten, må følgende adresse brukes (3-6 dager):
Leica Geosystems AS
Postboks 502, Økern
0512 Oslo

Organisationsnummer: 
NO942216076 MVA

Bankforbindelse:
Handelsbanken
Kontonr.: 8398 10 34905

Øvrig informasjon:
Vi kontrollerer og oppdaterer vår hjemmeside kontinuerlig for at du som kunde alltid skal få aktuell produktinformasjon, riktig fakta og mye annen informasjon. Til tross for kontrollen vi gjør, kan vi ikke ta ansvaret for innholdet av de eksterne hjemmesidene vi er lenket til. Vi forbeholder oss retten til uten forvarsel å endre informasjoner på vår hjemmeside. Vi tar også forbehold om skrivefeil på vår hjemmeside.

Om du har spørsmål eller annen info angående vår hjemmeside,
kontakt vår webredaktør:
webmaster@leica-geosystems.com